Portfólio

ES-STEEL
ES Steel s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby spojené so zabezpečením dodávok izotopickej valcovanej zastudena j ocele pre elektrotechniku.
Vodoleys
Ponorné čerpadlá "VODOLEY" sú určené na prívod vody do domácností z vrtov s vnútorným priemerom 110 mm. Výška prívodu vody je do 140 metrov.
EuroStudy
Stredné a vyššie vzdelanie na Slovensku zadarmo! Pre uľahčenie štúdia na slovenských vysokých školách ponúkame naším klientom absolvovať jazykové kurzy - jednoročné, polročné alebo krátkodobé.
ExoticFruits
Našou prioritou je nákup čerstvých a kvalitných produktov a našim cieľom je spokojnosť zákazníka aj preto neustále rozširujeme našu ponuku a prispôsobujeme sa potrebám trhu a našim zákazníkom.
Logistika24
Klientom ponúkame komplexný manažment materiálových a tovarových tokov vrátane pozemnej prepravy, colných služieb, skladovania, manipulácie a vracania prázdnych kontajnerov podľa dispozície.
Good-Doors
Interiérové dvere MAXIMUM sú kvalitným a ekonomickým riešením pre Váš dom aj byt. Dokonalý interiér vytvoríte, pokiaľ dvere osadíte do nami dodávanej obložkovej zárubne.
Grofova
Hľadáte povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie auta? U nás si viete poistenie vyskladať na mieru tak, aby zodpovedalo vašim potrebám a aby ste sa na cestách cítili bezpečne.
VNŽ
Subjekty so záujmom o kontaktovanie pri konzultáciách k materiálom týkajúcim sa podnikateľského prostredia.
KU-DA
IT-spoločnosť zameraná na vývoj webových aplikácií. Máme rozsiahle skúsenosti s programovaním a používame najmodernejšie technológie.
TradeGhatSolutions
S našimi ERP systémami bude vaša výroba efektívna!
GeniusBit
Forex je vo svojej podstate likvidný trh dvojíc mien, ktoré reagujú na svetové správy, udalosti a ekonomickú politiku. Vzhľadom na to, že svetové meny sú navzájom protichodné, obchodníci, obchodné subjekty.
FADA
Zoznamka pre každého (Rusko)